You Tube >> Kanał e-przemek.pl

Cho na BOJO - Streetball vol. 2 w Zambrowie

poniedziałek, 24 wrzesień 2012 01:01 Written by  Przemek

Z wielką przyjemnością przedstawiam krótki teledysk z sobotniego turnieju organizowanego przez Daniela i Spółkę. Impreza GIT! Gratuluję Wszystkim, w szczególności Zwycięzcom.

Takie imprezy robią młodzi ludzie w Zambrowie. Brawo Chłopaki i Dziewczyny. Film powstał w pełnym spontanie. Żeby nagrać końcówkę musiałem zjechać bokiem, jeszcze nie oddanej do użytku obwodnicy Zambrowa na wysokości Działek, przeskakując barierki i ciągnąc za sobą rower swój i Marty. A pogoda była naprawdę paskudna Miłego oglądania.

Acha i jeszcze jedno. FILM KOSZTUJE JEDNĄ KOSZULKĘ Z TURNIEJU LUB KOSZULKĘ "PLANTACJI ZAMBROWSKICH POMIDORÓW" DLA MNIE I JEDNĄ DLA MARTY. MOŻNA PŁACIĆ W RATACH!

Cytując portal:

"Na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie rozegrano drugi turniej Streetballowy.

W minioną sobotę (22 września) w Zambrowie odbył się Drugi Turniej Streetballowy "CHO NA BOJO STREETBALL". Turniej rozegrany został na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie.

W rozgrywkach udział wzięło 10 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. I tak w grupie A znalazły się drużyny: Płertoriko, Pro Balers, Pomidory, PSG Klika, Dymiarze. W grupie B zagrali: Hoops, Czarne Owce, Mostowiakowie, Crazy Ballers Team oraz Pomidory II (Old Boys).

Każda z drużyn składała się z 3 zawodników i 1 rezerwowego. Rozgrywki prowadzone były na jeden kosz. Zwycięzcą spotkania zostawała drużyna, która jako pierwsza zdobyła 21 punktów.

Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców.

I miejsce zajęła drużyna CRAZY BALLERS TEAM, II - POMIDORY. Na trzecim miejscu znalazły się Czarne Owce. Zaraz za nimi - Płertoriko. Dymiarze w ogólnej klasyfikacji uplasowali się na 5. miejscu, natomiast drugi zespół Pomidorów (Old Boys) zajął 6. miejsce. Siódme miejsce przypadło w udziale zespołowi Hoops, 8. - PSG Klika, 9. - PRO Balers, a ostatnie miejsce w turnieju zajęli Mostowiakowie.

W czasie turnieju kibice dokonali wyboru najlepszego zawodnika. Został nim Jakub Strzelczuk z drużyny Pomidory. Ponadto wyłoniono najlepszego zwycięzcę rzutów za trzy punkty, którym został Filip Sobierajski z tej samej drużyn.

Nagrodami dla drużyn były puchary i koszulki. Sponsorami imprezy były firmy: Rembud z Zambrowa, która od dawna wspiera zambrowską koszykówkę, Forwebonl, K-Mar - Sklep Sportowy Krzysztof Krakowski oraz Krzysztof Plona "Parkiety"."