Polecamy witryny, zajrzyjcie tutaj...
Zakładki

Szperając tu i tam znajdujemy witryny, które również warto odwiedzić. Oto one...

Pokaż: 
1   Link   Strona grupy nurkowej XDivers
Strona jaskiniowej grupy nurkowej XDivers. Polecam w szczególności relacje z różnych ciekawych ekstremalnych wypadów....
1287
2   Link   Kardasz.net
Strona kolegi Piotrka Kardasza. Polecam profesjonalne zdjęcia podwodne..i nie tylko
1596
3   Link   Independent Zambrów
ZAGĘSZCZAMY HISTORIĘ - wydarzenia, wspomnienia, opowieści czyli miejsce spotkań tzw. starej załogi. Blog Jacka Radomskiego (Złodzieje Rowerów, www.zxrx.pl)
2311
4   Link   Brwinow.com
Lokalny portal informacyjny mieszkańców miasta i gminy Brwinów kolegi Michała. Ja także jestem mieszkańcem tej gminy.
1487
5   Link   Najlepsze szkolenia nurkowania technicznego
Strona mojego instruktora nurkowania technicznego Michała Winka - Course Director'a w organizacji NAUI. Serdecznie polecam.
1150
6   Link   Kobra Brwinów
Szkółka wrotkarska i drużyna Kobra Brwinów. Z wielkim sercem prowadzona przez Pana Arkadiusz Janiszka szkółka, do której uczeszczają Janek i Staszek
1493
7   Link   Archeologia Morska
Strona poświęcona inwentaryzacji wraków w rejonie wejścia do portu gdańskiego realizowanego w ramach programu: Dziedzictwo kulturowe priorytet: Ochrona zabytków archeologicznych dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
1582
8   Link   Blog Archeologia Podwodna
Blog kolegi Mateusza Popka. Z tego, co się zdążyłem zorientować - najpopularniejszy blog o archeologii podwodnej w Polsce
1219
9   Link   Fotografia Podwodna Marcina Trzcińskiego
Sklep ze sprzętem do fotografii podwodnej i magazyn wydawany w wersji internetowej z pięknymi zdjęciami. Strona profesjonalnego fotografa podwodnego Marcina Trzcińskiego. Polecam.
1144
10   Link   Speleoklub Warszawslo
Speleoklub Warszawski powstał w 1954 jako Podsekcja Taternictwa Jaskiniowego przy Sekcji Taternictwa Oddziału Warszawskiego PTTK (nazywanej Warszawską Sekcją Taternictwa Jaskiniowego).
1262

e-Przemek na Fejsie Zapraszamy stronę na Facebook'u